Zadania Domowe xD

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Życzymy dobrych ocen.


Autor Wątek: deweloperskie mieszkania lublin  (Przeczytany 1164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

task

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
deweloperskie mieszkania lublin
« dnia: Kwiecień 27, 2019, 19:15:00 »

deweloperskie mieszkania lublin
W załączniku do prospektu informacyjnego zawsze znajdują się dwa bardzo ważne elementy - wzór umowy deweloperskiej i rzut kondygnacji z zaznaczeniem lokalu interesującego daną osobę.

Wzorzec umowy deweloperskie warto pokazać prawnikowi specjalizującemu się w obsłudze rynku nieruchomości. Zwróci on uwagę na kwestie, które zwykle umykają kupującym mieszkania, np. obecność klauzul niedozwolonych.
Zapisane

dasha

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: deweloperskie mieszkania lublin
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2021, 17:58:02 »

Natomiast jakbyście poszukiwali elementy dekoracyjne do swojego mieszkania/ domu, to możecie w sumie zajrzeć sobie na stronę https://decorsystem.pl/fasety-elewacyjne,c212.html . Tam możecie kupić wszelkiego typu sztukaterię, także warto tam zajrzeć, bo wówczas możecie fajnie przyozdobić swoje mieszkanie, czy  dom.
Zapisane

kusa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: deweloperskie mieszkania lublin
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2022, 05:34:21 »

A no właściwie miałam kupić takie mieszkanie na gotowo, ale jednak wolałam wybrać coś takiego jak stare budownictwo. Co prawda muszę remontować, drzwi wymieniać, klamki esentia kupować, ale nie żałuję. Przynajmniej jak kichnę, pół osiedla nie będzie mi wołać "na zdrowie!", mimo że to miłe.
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
halotupsy wolfmonster polskiserwertrans rasa-nocna jezyki2