Zadania Domowe xD

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zapraszam do rejestracji!


Autor Wątek: mieszkania tarnobrzeg  (Przeczytany 693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

task

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
mieszkania tarnobrzeg
« dnia: Luty 21, 2019, 19:06:26 »

mieszkania tarnobrzeg

Po zakończeniu budowy umawiamy się z deweloperem na odbiór wybudowanego dla nas mieszkania. To bardzo ważny etap, czasem odbywa się jednak już po podpisaniu ostatecznej umowy. Warto postarać się fachową pomoc, chociażby w postaci zaufanego budowlańca z ekipy, która będzie wykańczać lokal. W umówionym dniu, w obecności przedstawiciela dewelopera oraz wykonawcy, powinniśmy sprawdzić m.in.:
czy standard wykończenia odpowiada ustaleniom zawartym w umowie,
czy nie ma wad w wykonaniu podłóg, ścian, montażu okien i drzwi, przygotowaniu instalacji i przyłączeń itp.,
czy wymiary pomieszczeń odpowiadają projektowi (ewentualne niezgodności można rozliczyć zgodnie z umow
Zapisane

kusa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania tarnobrzeg
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2022, 00:48:15 »

Sama od zawsze marzyłam o mieszkaniu, ale po prostu jakoś to wszystko ostatnio poszło w niebyt. Dopiero co wybierałam drzwi Rzeszów , a jednak dziś odeszłam od męża, bo wiem, że to nie miało sensu. Muszę się pozbierać i potem nawet pomyśleć ogólnie o jakiejś przyszłości. Może już nie dom, ale mieszkanie kupię, no zobaczymy.
Zapisane

dasha

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania tarnobrzeg
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2022, 09:49:59 »

O fajnie kupiliście mieszkanko... To teraz  pewnie zastanawiacie się jakie wyposażenie kupić do poszczególnych wnętrz, nieprawdaż? Ostatnio tutaj https://www.bednarpianos.pl/2022/06/meble-dzieciece-marki-pinio/  dowiedziałam się jakie meble warto kupić do pokoju dziecka, także jakby co możecie poczytać sobie ten poradnik.
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
jezyki2 4u polskiserwertrans wolfmonster rasa-nocna